Firma Bul

Fikracim.Com

Fikracim.Com

Fikracim.Com en geniş fıkra arşivi

Sarışının birisi erkek arkadaşıyla seks yaparken sorar:
- Sende AIDS yok değil mi? Adam:
- Hayır, der ve devam ederler. Biraz sonra tekrar sorar:
   "AIDS YOK DEĞİL Mİ?" fıkrasının tamamını oku...

Casinoda iki görevli sıkıntıdan patlamış bir şekilde rulet masasında dikiliyorlarmış. Derken içeri fıstık bir sarışın girmiş, masaya 10.000 dolar koymuş veee;
- Baylar, umarım sizin için sorun olmaz ama ben çıplakken kendimi daha şanslı hissediyorum, diyerek oracıkta çırılçıplak soyunmuş. Sonra elindeki zara bir öpücük kondurmuş ve:
- Haydi, tatlım bana yeni kıyafetler lazım, diye zarı fırlatmış.
   "AKILLI SARIŞIN" fıkrasının tamamını oku...

Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bariyerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.
Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup;
- Bak, yaşaman için çok neden var, yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak, eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim, sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım. Demiş.
   "AMERİKA YOLCUSU" fıkrasının tamamını oku...

Sarışının biri kucağında bir bebek ile eczaneye girip:
-Bebeği tartmak istiyorum. Eczacı:
- Efendim bebek tartımız bozuk. Onun için anneler bebeklerini kucaklarına alıp büyük tartısına çıkıyorlar. Sonra ben bebeği kucağıma alıp anneyi bir daha tartıyorum. Aradaki farktan da bebeğin ağırlığını buluyoruz.
   "ANNESİ DEĞİLİM Kİ" fıkrasının tamamını oku...

Güzel mi güzel olan genç bir sarışın, telefonla yüksek ateşli olduğunu söyleyerek doktordan randevu alır. Randevu saatinde sarışın, doktorun yanına gider ve sırası gelince içeri girer. Doktor her hastasına sorduğu gibi bizim genç sarışına da aynı soruyu sorar:
- Şikayetiniz nedir hanım efendi?
- Ah doktor bey bir bilseniz çok ateşim var.
   "ATEŞLİ SARIŞIN" fıkrasının tamamını oku...

Toplam 61 kayıt